Titulinis

UAB „Salvus Baltija“ savo veiklą pradėjo 2005. Įmonėje nuo pat jos įregistravimo dienos dirba atestuoti ir patyrę specialistai, turintys teisę eiti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų pareigas, todėl įmonei išduotas LR Aplinkos ministerijos atestatas Nr. 5393.

Mūsų žinios ir nuolatinis tobulėjimas padeda derinti užsienio specialistų žinias ir naujoves su vietos patirtimi ir aplinkybėmis, rinkos ypatumais ir praktika. UAB „Salvus Baltija“ teikiamos paslaugos ir techniniai sprendimai, pasižymi konkurencinga kaina, puikia kokybe ir ekonomiškumu.

Mes daug investuojame į darbuotojų mokymus ir kvalifikacijos kėlimą. UAB „Salvus Baltija“ specialistai tiekia daugelio mokslo sričių žinias apimančias konsultacijas, projektuoja, montuoja, paleidžia, derina, prižiūri inžinerinės sistemas. Mes vertiname statinių mikroklimatą, įrangos stovį ir siūlome šiuolaikinius kompleksinius sprendimus. UAB „Salvus Baltija“ dirba kaip subrangovas stambiuose objektuose, vykdo atliktų darbų periodinį patikrinimą bei eksploataciją. Savo veikloje griežtai vadovaujamės techninę-normatyvinę dokumentaciją ir etikos normų.

Mūsų siekiamas tikslas yra kompanijos kompetencija, profesionalumas, patikimumas, gera teikiamų paslaugų ir gaminių kokybė.